Spouštíme nový web ;-)

Spouštíme nový web ;-)

Spouštíme nový web ;-)

Vítáme vás, spustili jsme pro vás nové přehledné internetové stránky na adrese: www.japaneseoil.eu. Na těchto nových moderních stránkách najdete prezentaci výrobků japonské značky JX Nippon Oil & Energy Co. – výrobce motorových olejů a provozních kapalin. Najdete zde informace o firmě samotné a hlavně o nabídce zajimavých a kvalitních produktů, a produktových řadách značky ENEOS a SUSTINA.

Naše nové stránky jsou doplněny o přehledný e-shop s kompletní nabídkou produktů značky ENEOS a hlavně blog, kde najdete spoustu zajimavostí, rad a dotazů, které vám mohou pomoci zodpovědět určitě i některé vaše dotazy. Nebojte se podívat a zapojit se do diskuse na našem blogu, kde můžete i vy sdělit ostatním váš názor, nebo zkušenost se značkou ENEOS motorové oleje.

Další novinkou na našich nových stránkách www.japaneseoil.eu. jsme umístili sekci Média, kde můžete shlédnout fotografie a zajímavá videa o značce ENEOS a jejich široké nabídce. Je z čeho vybírat. Doufáme, že vás naše nové stránky zaujmou a najdete na nich vše potřebné.

Přejeme vám všem příjemný nákup v našem e-shopu a neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nás co vás zajímá a potřebujete vědět.

Sdílet příspěvek

Napsat komentář