Motorové oleje ENEOS – nová dimenze motosportu

Motorové oleje ENEOS – nová dimenze motosportu

Na noční obloze se rozzářila nová hvězda jménem ENEOS! Je jí světově proslulá japonská značka motorových olejů ENEOS, která představuje nejnovější řadu svých revolučních výrobků.

Největším tajemstvím tohoto japonského výrobce, jehož si mimochodem cení i velikáni jako Mercedes, Volkswagen a Opel, je jeho snaha vložit co nejvíce energie a financí do výzkumu a vývoje.

Pro výrobu motorových olejů ENEOS používá japonský výrobce unikátní a patentovaný vzorec složení, který je klíčem jeho úspěchů. Motorové oleje jsou nejprve zkoušené v laboratořích, pak testované v provozu při mnohačetných silničních zkouškách světoznámých sportovních týmů. Mezi těmi, kteří si olej japonské značky vybrali, patří k nejznámějším Valentino Rossi a jeho Movistar Yamaha MotoGP Team.

ENEOS motocyklové oleje | Oleje používané mistry světa

Syntetické oleje ENEOS jsou jedinečné nejen díky značce, kterou nesou, nýbrž i díky svým charakteristickým znakům. Motorovým vozidlům poskytují nejvyšší možnou efektivitu, snižují spotřebu a zajišťují vysoký výkon i kultivovaný chod motoru. Není náhoda, že oleje ENEOS jsou vhodné pro všechny typy motocyklů – od skútrů až po závodní motorky.

Výběr těch nejkvalitnějších materiálů zajišťuje, že syntetické oleje ENEOS mají vždy vynikající základ. Ke stávajícím ohlasům je nutné dodat i fakt, že jsou motorové oleje ENEOS na trhu již 30 let a jsou distribuované do 19 evropských zemí.

 

ENEOS GP4T

Olej ENEOS GP4T zajišťuje vysoký výkon čtyřválcových motocyklů. Složení tohoto motorového oleje je zárukou toho, že obstojí i ve velmi vysokých teplotách při maximální rychlosti motocyklu. ENEOS GP4T je řadou 100% syntetických produktů nejvyšší kvality, která je vhodná jak na silnice, tak i na hůře sjízdné tratě. Tento motorový olej můžete sehnat ve 3 verzích – Performance Racing 5W30, Ultra Racing 10W40 a Ultra Enduro 15W50 se specifickými  aditivy pro jízdu v terénu.

ENEOS GP4T Performance Racing 5W30ENEOS GP4T ULTRA Racing 10W40

ENEOS Max Performance (Moto)

Motorový olej ENEOS Max Performance je vhodný pro sportovní motocykly, extrémně zatěžované stroje a čtyřkolky. Jeho použití zabraňuje prokluzování spojky a chrání důležité součásti motoru. Díky svému složení dosáhl na nejlepší možný výsledek v testech Jaso, které slouží k udělení japonského certifikátu kvality. Olej je dostupný ve třech verzích – 10W30, 10W40, 10W40 Off Road.

ENEOS MAX Performance 10W40ENEOS MAX Performance 10W30ENEOS MAX Performance OFF ROAD 10W40ENEOS MAX Performance 2T

ENEOS Max Performance ( Scooter)

Olej ENEOS Max Performance (verze pro skútry) je přesně tím, co jezdci pro své skútry potřebují. Všechny produkty v této řadě jsou na syntetické bázi a plně splňují standardy japonských testů Jaso.

ENEOS CITY Performance Scooter 10W40ENEOS CITY Performance Scooter GEAR OIL

ENEOS Performance 20W50

100% minerální motorový olej nejvyšší kvality je vhodný pro čtyřválcové motocykly, speciálně vhodný je pak pro americké typy motocyklů.

ENEOS Performance 20W50

Sdílet příspěvek

Napsat komentář