ENEOS

ENEOS produktové portfolio

ENEOS

Japonské oleje špičkové kvality nabízejí mimořádné vlastnosti, vynikají kvalitou a využívají nejmodernější technologie.

Logo ENEOS

Oleje ENEOS vyrábí společnost JXTG Nippon Oil & Energy se sídlem v japonském Tokiu. Jedná se o prestižní značku se značným renomé a s bohatou historií. Společnost byla založena v roce 1888 a dnes zaměstnává po celém světě více než 14 000 lidí. Disponuje sedmi rafinériemi a v Japonsku vlastní největší síť čerpacích stanic.

Firma se specializuje na průzkum nalezišť, jeho financování, těžbu, prodej a výrobu ropných produktů, a to zejména na produkci motorových olejů a provozních kapalin značky ENEOS. Motorové oleje ENEOS v současnosti patří mezi světové jedničky na trhu. Sortiment olejů japonské značky ENEOS tvoří špičkové minerální a syntetické motorové oleje, které jsou mnohonásobně prověřeny v praxi. Dnes je uznává a kladně hodnotí i řada mistrů světa automobilových a motocyklových závodů. Tyto oleje vašemu vozu a motoru poskytnou tu nejlepší péči, jakou si jen můžete přát.

Výrobce ENEOS je spolehlivým dodavatelem výše zmíněných minerálních a syntetických olejů, ale také motorových olejů ve viskózní třídě 0W-20. Ty jsou stále častěji využívány výrobci motorů k dosažení vysoké úspory paliva při běžném provozu vozidla. Dalším nabízeným produktem jsou oleje řady SUSTINA se speciálně inovovanými vlastnostmi, které zajišťují maximální ochranu motoru automobilu proti opotřebení.

Oleje se vyrábějí v několika různých řadách s ohledem na typ motoru a značku vozidla. Hlavní výhody, které motorové oleje ENEOS řidičům přinášejí, jsou minimalizace tření, nižší produkce emisí, zvýšená ochrana motoru při studených startech a nízká spotřeba oleje. Oleje ENEOS pomáhají zvýšit ekonomický provoz vozidla, zajišťují stabilní mazání a vysokoteplotní stabilitu motoru.

Oleje ENEOS ochrání motor vašeho vozidla nepřetržitě, za všech okolností, a to i během ztížených provozních podmínek. Zajistěte proto svému automobilu, motorce, užitkovému vozu nebo lodi delší životnost díky nové generaci prémiových motorových olejů. Jsou zárukou spolehlivosti a dlouhověkosti systému řízení emisí, umí předcházet poškození katalyzátorů a ucpávání filtrů. Produkty značky ENEOS jsou určeny především pro extrémně náročné podmínky i pro specializované požadavky konstruktérů (OEM) známých automobilových značek.

ENEOS Formule Honda
ENEOS Nascar
ENEOS Lexus SuperGT
ENEOS Global Rallycross
ENEOS MotoGP Yamaha Moviestar team
ENEOS NIPPON OIL

Název značky ENEOS vznikl kombinací řeckých slov „ENERGY“ a „NEOS“, tedy „energie“ a „nový“. ENEOS – to je nová energie pro 21. století!